• Váš nákupní košík je prázdný!

Služby

Specializujeme se na technologii odlévání do ztraceného vosku. Šperky vyrábíme ve všech povolených ryzostech a váhách včetně zasazení syntetických i pravých kamenů a perel. Při výrobě využíváme nejmodernějších technologií, které umožňují vysokou kvalitu konečného výrobku. Provádíme taktéž opravy šperků, galvanické pokovení, povrchové úpravy apod. Zastupujeme společnost Solidscape, zajišťujeme také profesionální servis a prodej náhradních dílů k 3D tiskárnám.

3D modelování

×

3D modelování

Na základě požadavků našich klientů jsme výrobu vybavili technologií 3D, která nám umožňuje trojrozměrně vytvořit model a po jeho odsouhlasení vyhotovit konečný výrobek.

Tato technologie nám umožnuje co nejvíce se přiblížit individuálním požadavkům zákazníka na výrobek. Pomocí této technologie můžeme vytvořit přesné kopie jakéhokoliv předmětu.

3D tisk

×

3D tisk

Technologie 3D tisku umožňuje vyrobit přesné šperky a jedná se v současnosti o jednu z nejmodernějších technologických metod. Díky této technologii jsme schopni realizovat vaše představy. Proměníme vaše sny ve skutečnost.

Ze starého nové

×

Ze starého nové

Váš starý, poškozený šperk jsme připraveni uvést do původního stavu za použití nejmodernějších technologií. Můžeme také využít starých částí vašeho šperku a upravit jej do nové podoby. Jsme schopni vyhotovit původní slitiny, které odpovídají stáří šperku. Zajistíme tak přesný barevný odstín kovu. Poškozené kameny přebrousíme a znovu umístíme do opraveného šperku. Váš starý šperk vám bude opět přinášet radost.

Solidscape

×

Solidscape

Voskové 3D tiskárny Solidscape nabízejí šperkařům neomezenou kreativitu při nízkých nákladech a zajišťují exkluzivitu digitálního designu. Dokonalá přesnost a symetrie šperků vyrobených na 3D tiskárně Solidscape zlepší vaši konkurenceschopnost. Tato technologie se ve šperkařství stává nutností a je integrována do každodenních pracovních procesů. Pro klenotníky je splněným snem.

Zajišťujeme profesionální servis a jsme připraveni pomoci při jakýchkoli problémech s vaší 3D tiskárnou Soldiscape řady 3Z. Problémy je možné diagnostikovat i na dálku pomocí komunikace přes internet nebo telefonicky.

Odlévání

×

Odlévání

Odlévání neboli lití je způsob výroby různých předmětů tím, že se roztavený kov vlévá do formy potřebného tvaru. Způsob výroby odléváním se volí především pro výrobky složitých tvarů, které se nedají vyrobit jiným způsobem, jako je například obrábění nebo svařování.

Forma obsahuje dutinu, která je negativem požadovaného výrobku, a v ní případně tzv. jádro. Po ztuhnutí odlévané látky a odstranění formy vzniká odlitek. Ten je buď konečným produktem, nebo polotovarem pro další zpracování, například obráběním. Forma se vytváří podle modelu zhotoveného ze dřeva, vosku nebo jiného materiálu. Tvar modelu je odvozen z požadovaného tvaru odlitku, zvětšeného o přídavek na smrštění. Navíc jsou na něm vymodelovány prvky nezbytné pro výrobní proces, jako jsou vtoky, odvětrání apod.

Galvanické pokovování

×

Galvanické pokovování

Galvanické pokovování se užívá především k vytvoření vrstvy s požadovanými vlastnostmi (např. odolností vůči otěru a korozi, kluzkostí, estetickými vlastnostmi apod.) na povrchu, který tyto vlastnosti postrádá.
Provádíme celkové i částečné galvanické pokovení širokou škálou odstínů zlata. Provádíme postříbření, rhodiování a niklování. Lokální pokovení bílou nebo černou rhodiovou tužkou je u nás samozřejmostí.